Ozonoterapija

ozon

Kas ir ozons?

Ozons ir skābeklis izmainītā veidā - viena ozona molekula satur trīs skābekļa atomus. Ozonam ir ļoti izteikts oksidēšanās efekts, tādēļ to klasificē kā aktīvo skābekli. Ozons ir atmosfēras dabīgā sastāvdaļa.

Par ozonoterapiju

Ozonoterapija ir ārstnieciska metode, kas pēdējo gadu laika ir guvusi plašu pielietojumu klīniskajā praksē. Ozonam piemīt daudzveidīgi terapeitiskie efekti, - antibakteriālais, pretvīrusu, pretiekaisuma un imunomodulējošais. Tas uzlabo mikrocirkulāciju, piedalās tauku oksiģenācijā un palielina organisma aizsargspējas. Šīs īpašības dod iespēju ārstēt vesalu virkni slimību. Pirmo reizi ozonu, kā antiseptisku līdzkli, pielietoja Pirmā pasaules kara laikā 1915. gadā.

ozon

Kā ozons ietekmē cilvēka organismu?

Tas palīdz aknām neitralizēt toksiskas vielas, sadala taukvielas (holesterīnu un triglicerīdus), kuras nelabvēlīgi ietekmē asinsvadus (miakarda infarkts, insults).

Ozonterapiju veiksmīgi izmanto gan ASV, gan Rietumeiropā, Ķīnā, Krievijā.
Mūsu klīnikā piedāvājam veikt šo procedūru ar Vācijā ražotu aparatūru ”HERRMANN”, kā arī esam ši ražotāja oficiālais pārstāvis.
Klīnikas vadītāja Dr. V. Pobegusa pirmā apstiprinājusi medicīnisko tehnoloģiju GINGIVĪTA, PARODONTĪTA UN PARADONTOZES OZONTERAPIJA” Nacionālaja Veselības dienestā Latvijā.


arrowRaksts par ozonterapiju mūsu privātpraksi Delfi.lv
Ozonterapijas cenrādis
Liela ozonterapija 70
Mazā ozonterapija 50
Ozonterapija ar fiziologisko šķīdumu 50
Aplikācija ar ozonētu ūdeni 25
Mutes dobuma skalošana ar ozonētu ūdeni pacientam 15
Mutes dobuma injekcijas ar ozonetu NaCl paradantoza ārstēšanai 50
Aplikacija ar ozonētu eļļu paradantoza ārstēšanai 20
Pacienta eļļas ozonēšana 100ml 10
Ozona aplikācija dermataloģijas slimību ārstēšanai 20
Ozona izmantošana kosmetoloģijā 20
Aquazon 100ml 5