Par ozonoterapiju

Ozonoterapija ir ārstnieciska metode, kas pēdējo gadu laika ir guvusi plašu pielietojumu klīniskajā praksē. Ozonam piemīt daudzveidīgi terapeitiskie efekti, - antibakteriālais, pretvīrusu, pretiekaisuma un imunomodulējošais. Tas uzlabo mikrocirkulāciju, piedalās tauku oksiģenācijā un palielina organisma aizsargspējas. Šīs īpašības dod iespēju ārstēt vesalu virkni slimību. Pirmo reizi ozonu, kā antiseptisku līdzkli, pielietoja Pirmā pasaules kara laikā 1915. gadā.

Kā ozons ietekmē cilvēka organismu?

Tas palīdz aknām neitralizēt toksiskas vielas, sadala taukvielas (holesterīnu un triglicerīdus), kuras nelabvēlīgi ietekmē asinsvadus (miakarda infarkts, insults).

Ozonterapiju veiksmīgi izmanto gan ASV, gan Rietumeiropā, Ķīnā, Krievijā. Mūsu klīnikā piedāvājam veikt šo procedūru ar Vācijā ražotu aparatūru ”HERRMANN”, kā arī esam ši ražotāja oficiālais pārstāvis. Klīnikas vadītāja Dr. V. Pobegusa pirmā apstiprinājusi medicīnisko tehnoloģiju "GINGIVĪTA, PARODONTĪTA UN PARADONTOZES OZONTERAPIJA” Nacionālaja Veselības dienestā Latvijā.

Kas ir ozons? Ozons ir skābeklis izmainītā veidā - viena ozona molekula satur trīs skābekļa atomus. Ozonam ir ļoti izteikts oksidēšanās efekts, tādēļ to klasificē kā aktīvo skābekli. Ozons ir atmosfēras dabīgā sastāvdaļa.

Raksts par ozonterapiju un mūsu privātpraksi Delfi.lv